Psia Norka / Pattern Design

Psia Norka poprosiła mnie o zaprojektowanie unikalnego patternu dla nowej kolekcji, pod tytułem "Mistrzowie wypoczynku". Produkty psiej norki w dużej mierze są szyte dla chartów i to one stały się głównym motywem kolekcji. Zaproponowałam i stworzyłam ilustracje greyhounda/whippeta, podenco, afgana oraz borzoja. Wszystkie pieski narysowane są w typowych pozach dla zrelaksowanego charta.

Produkty

Sesja produktowa: instagram.com/strzelcywyborowi

NikolaHahn_PsiaNorka_2
Nikola przekonała mnie do siebie nie talentem oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Jeszcze przed rozpoczęciem projektu dostałam szczegółową rozpiskę z poszczególnymi etapami współpracy. Pomysł na ilustrację zaproponowała Nikola na podstawie naprawdę niewielu wskazówek. To był strzał w dziesiątkę za pierwszym podejściem! Ostatecznie pattern zdobi całą kolekcję psich legowisk i akcesoriów, a dopełniają go materiały reklamowe. Z całego serca polecam pracę z Nikolą, sama na pewno wrócę do niej po więcej pięknych ilustracji 🙂

Chcesz zobaczyć więcej?

Zamuję się ilustracją. Projektuję okładki książek oraz ilustruję ich wnętrza. Tworzę wzory na przedmioty codziennego użytku.
a

Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

Social